Grupių būreliai

Skatindami mūsų mažuosius dar labiau pažinti pasaulį – organizuojami skirtingos veiklos būreliai kiekvienoje „Myma“ darželio grupėje 1 k./sav. darželio darbo laiku.

TEATRO BŪRELIS – „Tigriukų“ grupė.
Skatinsime vaikučius pažinti ne tik kitokį  pasakų pasaulį, bet ir iš arčiau susipažinti su mus supančiu pasauliu. Bekurdami dekoracijas išmoksime nuo spalvų pavadinimų iki figūrų atpažinimo. Išlaisvinsime fantaziją ir išmoksime rinktis, dalintis, komandinio darbo. Vaidindami, susipažinsime su pasakų herojais, mokinsimės smagių šokių, kartu mankštinsimės. Suprasime, kad kiekviena diena gali būti vis kitokia. Vieną dieną mes galime lipdyti saldainių namelį , o jau kitą – važiuoti pelenės karieta ir ieškoti pamestos kurpaitės savininkės.

GAMTOS PAŽINIMO BŪRELIS – „Pelėdžiukų“ grupėje.
Skatinsime vaikučius pažinti, tyrinėti, saugoti, gerbti ir puoselėti gyvąją gamtą, pajausti gamtos ir žmogaus ryšį. Susipažinsime su paukščiais, gyvūnais, vaistažolėmis, visa fauna ir flora, žemynais ir vandenynais, kalnais ir miškais, upėmis ir ežerais.  Mažais savo pirštukais, tačiau didelėmis širdimis įgyvendinsime projektus, kursime, improvizuosime, klijuosime, bendradarbiausime ir pasitelkę vaizduotę apkeliausime mūsų planetą Žemę.

MAISTO PAŽINIMO BŪRELIS – „Varliukų“ grupėje.
Skatinsime  vaikučius per maisto pažinimą atrasti tai, kas dar neatrasta, išmokti kalbėti(s), dalintis, smagiai ir saugiai praleisti laiką. Susipažinsime su maisto produktais, jų savybėmis, spalvomis, formomis. Ugdysim savarankiškumo, pasitikėjimo savimi, kantrybės, atsakomybės, kūrybiškumo gebėjimus ir meilę maistui. Atrasim naujus skonius, tekstūras, konsistencijas. Suprasime, kad daug kas gyvenime gali būti skanu, svarbu tai gerai pažinti.

SPORTO BŪRELIS – „Voveriukų“ grupėje.
Skatinsime vaikučius pamilti sportą ir jį įtraukti į kasdieninę veiklą. Sportiniai pratimai ir taisyklingas jų atlikimas padės išlikti ne tik energingiems, bet ir stipriems. Ugdysime koordinaciją, loginį mąstymą, motorinius bei fizinius gebėjimus. Tobulinsime savo bendradarbiavimo bei komandinio darbo įgūdžius. Ugdysime pasitikėjimą savimi, užsispyrimą, kantrybę ir drąsą. Kiekvieno užsiėmimo metu susipažinsime su mūsų kūnui reikalingais sportiniais pratimais bei taisyklinga laikysena. Pabandysime suprasti, kad sportas draugų būryje – geriausias lavinamasis laisvalaikio praleidimo būdas!

MUZIKOS INSTRUMENTŲ PAŽINIMO BŪRELIS – „Ežiukų“ grupėje.
Skatinsime vaikučius  susidraugauti su muzikos pasauliu. O jis – be galo turtingas ir spalvingas. Juk muzika gali būti ir tyla, juk muzika – atspindi nuotaiką, charakterį ir jausmus. Muzikos dėka skatinsime visas vaiko raidos sritis: intelektinę, socialinę ir emocinę, motorikos, kalbos vystymosi. Ugdysime vaikų muzikinį pasaulį, kuriame  vaikai gebės išreikšti save per judesį. Lavinsime klausą, susipažinsime su muzikiniais instrumentais bei garsais. Pasigaminsime instrumentus ir kartu su mažyliais juos panaudosime.  Atsipalaiduosime ir smagiai praleisime laiką.

EKSPERIMENTŲ BŪRELIS – „Meškiukų“ grupėje.
Skatinsime vaikučius pažinti jiems nežinomus, o gal neįmanomus dalykus, stebėsime ir eksperimentuosime su aplinką supančiais daiktais, vertinsime pokyčius, lauksime kartu rezultatų. Tyrinėjimų bei eksperimentavimo dėka lavinsime regėjimą, lytėjimą, klausą, koordinacija, išmoksime ilgiau išlaikyti dėmesį, ugdysime sumanumą bei kantrybę, lavinsime reakciją,  labiau suvoksime  mus supantį pasaulį.

AUGALŲ PAŽINIMO BŪRELIS – „Lapiukų“ grupėje.
Skatinsime vaikučius pažinti, tyrinėti, auginti, saugoti ir mylėti  įvairius augalus. Susipažinsime su įvairiomis gėlėmis, prieskoninėmis žolelėmis, vaistažolėmis,  daržovėmis, vaismedžiais ir vaiskrūmiais, dekoratyviniais augalais. Būrelio metu mažieji sodininkai  turės galimybę patys prisidėti prie augalų sodinimo, rūpinimosi ir jų priežiūros. Sodinsime sėklas, vertinsime pokyčius ir lauksime įspūdingų rezultatų. Taip pat vaikai analizuos augalo sandarą, savybes, bei ragaus jų atnešamus vaisius.  Šio būrelio dėka lavinsime lytėjimą, regėjimą, ugdysime sumanumą, kantrybę, atsakingumą, komandiškumą bei meilę gamtai. 

DAILĖS BŪRELIS – „Kiškučių“ grupėje.
Skatinsime vaikučius mokytis drąsiai žvelgti į mus supantį pasaulį ir atspindėti jį įvairiomis dailės raiškos priemonėmis. Meninių užsiėmimų dėka „žadinsime“ fantaziją,  mokysimės smalsumo pažįstant vis naujas metodikas. Grupės vaikučiai, susipažins su piešimo, tapybos, tekstilės, keramikos, piešimo ant vandens, lipdymo, spalvotyros pagrindais bei dailės terapijos akcentais. Ugdysime  kūrybiškumą, originalumą, kruopštumą, empatiją, spalvų pažinimą, smulkiąją motoriką, taip pat stiprinsime vaizduotę, pasitikėjimą savimi, mokysimės sutelkti dėmesį. Išbandysime įvairias priemones ir technikas, kas padės vaikučiams suprasti koks pasaulis gali būti įdomus ir margas. 

EKOLOGIJOS BŪRELIS – „Liūtukų“ grupėje.
Skatinsime ugdytinius pažinti juos supančią aplinką, ją tyrinėsime.  Ugdysime vaikučių ekologinį sąmoningumą, mokysimės saugoti gamtą, suprasti žmogaus ir gamtos sąlytį ir kaip svarbu tausoti gamtą. Į ugdomąją veiklą pasitelksime antrines žaliavas ir gamtines medžiagas, kurių dėka vaikučiai supras tvarumo idėją, lavins smulkiąją motoriką, meninę raišką, kasdienio gyvenimo įgūdžius, fizinį aktyvumą, sakytinę kalbą, estetinį suvokimą ir kūrybiškumą. Skatinsime  mažylių suvokimą, kad esame neatsiejama gamtos dalis.