Naujienos

Jau netrukus darželyje pradėsime Kalėdų vakarus. Jaukias akimirkas kursime kartu…

 

Mažais žingsneliais į Myma darželį atkeliauja šventės….O kad šventinis laukimas būtų dar smagesnis, vaikučius kasdien lanko Myma pokštininkas ir krečia darželyje įvairiausius pokštus 🙂  

Mums didelis džiaugsmas priimti Neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas”padėką. Suprantame paramos poreikį anksčiau laiko gimusiems kūdikiams ir raginame visus nelikti abejingiems patiems mažiausiems. Net ir nedidelė kiekvieno parama gali padėti išgelbėti naują gyvybę.

 

 Nuaidėjo darželyje Mymaweeno šventė. Šiemet rinkome Linksmasiautulingiausią moliūgų kompoziciją. Nugalėtojais tapo ir pagrindinį prizą gavo Meškučių grupė. 

 

 

Myma vaikai, aplankę Autralijos žemyną, baigia kelionę aplink pasaulį. Pelėdžiukai tyrinėjo povandeninį Australijos pasaulį, Meškučiai keliavo po džiungles ir kaip tikri nuotykių ieškotojai, tyrinėjo gyvūniją ir  bandė prasiskverbti pro džiunglių tankmes. Ežiukai, pasidabinę Aboregenų kostiumais, šoko tautinius šokius ir tyrinėjo senųjų gyventojų raštą. Tuo tarpu Tigrai gaminosi banglentę, šildėsi saulės atokaitoje, šokinėjo per bangas ir net sutiko Kalėdų senelį! Na o dabar vaikai su nekantrumu laukia artėjančio Mymaweeno, po kurio matuosis įvairiausias profesijas. 

Vaikai toliau tęsia kelionę aplink pasaulį. Šią savaitę mažieji išsilaipino Afrikoje. Vaikai nieko nelaukdami skubo tyrinėti šį seniausią žemyną. Meškučiai suskubo gaminti papuošalus, nes pirmieji papuošalai būtent  Afrikoje ir buvo sukurti daugiau nei prieš 75000 metų.  Tuo tarpu pelėdžiukai pažindinosi su žemyne gyvenančiais gyvūnais, vieną jų net patys galėjo palaikyti rankose. Ežiukai bandė išsiaiškinti kaip toli yra Afrikos žemynas, o Tigriukai, pasidabinę tradiciniais kostiumais šoko aplink laužą, dainavo ir net ragavo sriubą kaip tikri Afrikos gyventojai. 

 

Šią savaitę Myma vaikai keliavo po Azijos žemyną. Mažieji tigriukai nusprendė iš arčiau susipažinti su Japonija, tradiciniais šalies kostiumais bei patiekalais. Pelėdžiukai žemynui  pasiekti pasigamino ir savo  valtį. Mažieji  domėjosi žemyno augalų kultūromis, aptarė populiarųjį Zen sodą, tyrinėjo raštus bei architektūrą. Meškučiai kelionę po Aziją pradėjo nuo pažinties su mitine būtybe – drakonu, vėliau ragavo tradicinių patiekalų ir sužinojo kaip atrodo Japoninė vyšnia ir kuo  jį ypač svarbi japonų kultūroje, tuo tarpu mažieji ežiukai domėjosi kiek gi žmonių gyvena Azijos žemyne, aiškinosi kur žemėlapyje šį žemyną galime rastina ir patys bandė pasigaminti  Rytų Azijos kūginę skrybėlę.

 

Vaikai yra mūsų dovana, tačiau niekada nepamirškime nuolat dovanas ir gerumą teikti ir jiems! Mes tikime stebuklais.

Jau pradėjome rezervaciją 2023 m. naujiems mokslo metams!
Kviečiame atvykti ir susipažinti, užklausą dėl darželio galite užpildyti ČIA arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Būkime ramūs, tuomet laimingi ir ramūs bus mūsų VAIKAI!
Daugiau informacijos ir registracija pas psichologą

„Myma” vaikučiai susipažino su tais, kas gelbėja mūsų gyvybes!
Edukacija Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje!

Vaikučiai linksmai keliavo priešgaisrinės tarnybos labirintais, kuriuose žingsnis po žingsnio susipažino su tikrųjų didvyrių kasdienybe ir darbo rutina, praktiškai pamatė nematomąją pusę nuo sunkaus ir nešvaraus darbo, jautrių akimirkų, kai suskamba pagalbos iškvietimo telefonas, iki sekundžių tikslumu komandinio darbo skubant gelbėti gyvybes. Nepabūgę mažyliai smalsiai tyrinėjo, matavosi ne tik ugniagesių, bet ir narų aprangos elementus – profesiją. Iškalbingo ugniagesio šmaikštūs palyginimai darželio ir priešgaisrinės stoties kasdienybės, tik sustiprino mūsų diegiamas vertybes, kad ir sunkiomis akimirkomis, daug įmanoma, jeigu dirbame, veikiame kartu! Viską vainikavo – galimybė ne tik pamatyti tiek daug galingos technikos ir automobilių, bet ir paliesti, įlipti, išbandyti – ištirti visapusiškai, kas ženkliai praplėtė Vaikučių Pasaulio suvokimą!

Vaiko adaptacija darželyje – sudėtingas periodas tiek vaikučiams, tiek tėveliams, kuriame persipina platus spektras veiksnių, elementų: vaikais, tėvai, profesionalios auklėtojos, kurie nulemia lengvesnę ir trumpesnę adaptaciją. Todėl tik sinergija ir bendras darbas garantuoja sklandžią ir trumpiau trunkančią adaptaciją. Nuolat stebime šį procesą,tobulėjame tam kad augtume kartu laimingi, todėl atlikę anoniminę tėvelių apklausą dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, tariame AČIŪ mūsų atsidavusiam ir kompetetingam personalui, kurių pastangos atsispindi rezultatuose.

 
 
 

Svarbiausia nelikti abejingiems !

 
 

Džiaugiamės pranešdami, kad pradėjome bendradarbiauti su „Altamedica“ reabilitacijos klinika, kurioje galėsite gauti profesionalių specialistų /gydytojų kompleksines reabilitacijos paslaugas  su patraukliomis nuolaidomis  Myma darželį lankantiems vaikučiams !

 

Skatiname  mūsų mažuosius dar labiau pažinti pasaulį – skirtingos veiklos būrelis kiekvienoje Myma darželio grupėje. Organizuojame gamtos, sporto, teatro, muzikos, maisto  pažinimo, dailės, augalų pažinimo, eksperimentų, ekologijos būrelius, būreliai vyks 1 k./sav.
Sužinokite daugiau apie būrelius

Kviečiame registruotis/rezervuoti vietas savo vaikučiams nuo 1 m. iki 5 m.
Myma darželiuose/lopšeliuose Kaune .
Informacija tel.: 867934544.
Skambinkite, rašykite, laukiame Jūsų mažylių.