Naujienos

Vaikai yra mūsų dovana, tačiau niekada nepamirškime nuolat dovanas ir gerumą teikti ir jiems! Mes tikime stebuklais.

Jau pradėjome rezervaciją 2023 m. naujiems mokslo metams!
Kviečiame atvykti ir susipažinti, užklausą dėl darželio galite užpildyti ČIA arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Būkime ramūs, tuomet laimingi ir ramūs bus mūsų VAIKAI!
Daugiau informacijos ir registracija pas psichologą

„Myma” vaikučiai susipažino su tais, kas gelbėja mūsų gyvybes!
Edukacija Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje!

Vaikučiai linksmai keliavo priešgaisrinės tarnybos labirintais, kuriuose žingsnis po žingsnio susipažino su tikrųjų didvyrių kasdienybe ir darbo rutina, praktiškai pamatė nematomąją pusę nuo sunkaus ir nešvaraus darbo, jautrių akimirkų, kai suskamba pagalbos iškvietimo telefonas, iki sekundžių tikslumu komandinio darbo skubant gelbėti gyvybes. Nepabūgę mažyliai smalsiai tyrinėjo, matavosi ne tik ugniagesių, bet ir narų aprangos elementus – profesiją. Iškalbingo ugniagesio šmaikštūs palyginimai darželio ir priešgaisrinės stoties kasdienybės, tik sustiprino mūsų diegiamas vertybes, kad ir sunkiomis akimirkomis, daug įmanoma, jeigu dirbame, veikiame kartu! Viską vainikavo – galimybė ne tik pamatyti tiek daug galingos technikos ir automobilių, bet ir paliesti, įlipti, išbandyti – ištirti visapusiškai, kas ženkliai praplėtė Vaikučių Pasaulio suvokimą!

Vaiko adaptacija darželyje – sudėtingas periodas tiek vaikučiams, tiek tėveliams, kuriame persipina platus spektras veiksnių, elementų: vaikais, tėvai, profesionalios auklėtojos, kurie nulemia lengvesnę ir trumpesnę adaptaciją. Todėl tik sinergija ir bendras darbas garantuoja sklandžią ir trumpiau trunkančią adaptaciją. Nuolat stebime šį procesą,tobulėjame tam kad augtume kartu laimingi, todėl atlikę anoniminę tėvelių apklausą dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, tariame AČIŪ mūsų atsidavusiam ir kompetetingam personalui, kurių pastangos atsispindi rezultatuose.

 
 
 

Svarbiausia nelikti abejingiems !

 
 

Džiaugiamės pranešdami, kad pradėjome bendradarbiauti su „Altamedica“ reabilitacijos klinika, kurioje galėsite gauti profesionalių specialistų /gydytojų kompleksines reabilitacijos paslaugas  su patraukliomis nuolaidomis  Myma darželį lankantiems vaikučiams !

 

Skatiname  mūsų mažuosius dar labiau pažinti pasaulį – skirtingos veiklos būrelis kiekvienoje Myma darželio grupėje. Organizuojame gamtos, sporto, teatro, muzikos, maisto  pažinimo, dailės, augalų pažinimo, eksperimentų, ekologijos būrelius, būreliai vyks 1 k./sav.
Sužinokite daugiau apie būrelius

Kviečiame registruotis/rezervuoti vietas savo vaikučiams nuo 1 m. iki 5 m.
Myma darželiuose/lopšeliuose Kaune .
Informacija tel.: 867934544.
Skambinkite, rašykite, laukiame Jūsų mažylių.