Galerija

 

Myma darželyje mes kuriame, atrandame, eksperimentuojame, tyrinėjame, mokomės žaisdami, ugdome emocinį intelektą, keliaujame…

…nes čia pasaulis priklauso vaikams.

 

Vaikai ir toliau matuojasi profesijas. Mažieji bandė tapti tikrais kirpėjais. Mokėsi kirpti plaukus, šukuoti. Aiškinosi kam skirtas plaukų džiovintuvas, o ką daro plaukų tiesinimo žnyplės. Vėliau vaikai išbandė gydytojų ir veterinarų profesijas. Mažieji sužinojo koks sudėtingas gydytojo darbas ir kodėl jis mums visiems toks svarbus. Meškučiai atsidarė savo meškučių ligoninę ir ten gydė savo meškiną. Tvarstė meškučiui rankas ir kojas, klijavo pleistrą, matavo spaudimą bei sužinojo kas yra stetoskopas. Tigriukai snieguotą dieną nusprendė tapti  vairuotojais ir patys išbandė savo vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje. 

Apkeliavus aplink pasaulį metas, metas pasimatuoti profesijas. Ežiukai tapo daržininkais ir susipažino su įvairiausiomis darže augančiomis daržovėmis, taip pat išbandė kepėjo profesiją ir patys kepė bei ragavo pyragą. Tuo tarpu meškučiais sužinojo kas yra ūkininkas ir kuo ši profesija ypatinga. Vaikai patys sodino daigus ir aiškinosi kokį kelią keliauja duonelė kol atsiduria ant kiekvieno mūsų stalo. Meškučiai susipažinę su ūkininko profesija, patys atsidarė savo parduotuvę ir pabandė būti pardavėjais. Labiausiai vaikus sužavėjo mokslininko profesija. Kiek daug įdomių veiklų kasdien atlieka mokslininkai ir koks šis darbas svarbus visai žmonijai. Na o Tigriukai minėdami pyragų dieną nepraleido progos išbandyti virtuvės šefo profesijos.Mažieji ne tik minkė tešlą, bet ir aiškinosi kokie maisto produktai yra naudingi mūsų organizmui, o kuriuos ragauti rečiau. 

Vaikai toliau tęsia kelionę aplink pasaulį. Šią savaitę mažieji išsilaipino Afrikoje. Vaikai nieko nelaukdami skubo tyrinėti šį seniausią žemyną. Meškučiai suskubo gaminti papuošalus, nes pirmieji papuošalai būtent  Afrikoje ir buvo sukurti daugiau nei prieš 75000 metų.  Tuo tarpu pelėdžiukai pažindinosi su žemyne gyvenančiais gyvūnais, vieną jų net patys galėjo palaikyti rankose. Ežiukai bandė išsiaiškinti kaip toli yra Afrikos žemynas, o Tigriukai, pasidabinę tradiciniais kostiumais šoko aplink laužą, dainavo ir net ragavo sriubą kaip tikri Afrikos gyventojai. 

 

 

Šią savaitę Myma vaikai keliavo po Azijos žemyną. Mažieji tigriukai nusprendė iš arčiau susipažinti su Japonija, tradiciniais šalies kostiumais bei patiekalais. Pelėdžiukai žemynui  pasiekti pasigamino ir savo  valtį. Mažieji  domėjosi žemyno augalų kultūromis, aptarė populiarųjį Zen sodą, tyrinėjo raštus bei architektūrą. Meškučiai kelionę po Aziją pradėjo nuo pažinties su mitine būtybe – drakonu, vėliau ragavo tradicinių patiekalų ir sužinojo kaip atrodo Japoninė vyšnia ir kuo  jį ypač svarbi japonų kultūroje, tuo tarpu mažieji ežiukai domėjosi kiek gi žmonių gyvena Azijos žemyne, aiškinosi kur žemėlapyje šį žemyną galime rastina ir patys bandė pasigaminti  Rytų Azijos kūginę skrybėlę.

 

                                              

Myma vaikai pradeda kelionę aplink pasaulį. Mažieji meškučiai pasigamino lagaminus ir leidosi į smagią kelionę Amerikos žemynu. Meškučiai sužinojo, kad indėnai sugalvojo sapnų gaudykles ir suskubo patys jas pasigaminti. Tigriukai aiškinosi kokios yra populiariausios žemyno sporto šakos, kokie buvo pirmieji žemyno gyventojai. Mažieji pelėdžiukai ir tigriukai  tyrinėjo žemyno augmeniją bei gyvūnija. Ežiukai aiškinosi kokia gi transporto priemone galima pasiekti tolimąją Ameriką, o muzikos būrelio metu bandė sugroti Amerikos himną. 

 

Kaip mes švenčiame!

Myma darželių mažylių aktyvus laikas ir linksmybės!