Būreliai

Skatindami mūsų mažuosius dar labiau pažinti pasaulį – organizuojami skirtingos veiklos būreliai

TEATRO BŪRELIS
Skatinsime vaikučius pažinti ne tik pasakų pasaulį, bet ir iš arčiau susipažinti su mus supančiu nuostabiu, kupinu pažinimo, atradimų pasauliu. Bekurdami dekoracijas išmoksime nuo spalvų pavadinimų iki figūrų atpažinimo. Fantazuosime, skatinsime kūrybiškumą ir išmoksime rinktis, dalintis, komandinio darbo. Vaidindami, susipažinsime su pasakų personažais, mokinsimės šokio judesių, drauge mankštinsimės. Suprasime, kad kiekviena diena gali būti vis kitokia, įdomesnė, spalvingesnė. Vieną dieną mes galime lipdyti saldainių namelį , o jau kitą dieną – važiuoti stebuklinga karieta beieškant pamestos auksinės kurpaitės savininkės.

GAMTOS PAŽINIMO BŪRELIS
Skatinsime vaikučius pažinti, tyrinėti, saugoti, gerbti ir puoselėti gyvąją gamtą, pajausti gamtos ir žmogaus ryšį. Susipažinsime su paukščiais, gyvūnais, augalais, su visa fauna ir flora, žemynais ir vandenynais, kalnais ir miškais, upėmis ir ežerais.  Mažais savo pirštukais, tačiau didelėmis širdimis įgyvendinsime projektus, kursime, improvizuosime, aplikuosime, bendradarbiausime ir pasitelkę vaizduotę apkeliausime visą nuostabiąją, mūsų planetą Žemę.

MUZIKOS INSTRUMENTŲ PAŽINIMO BŪRELIS
Skatinsime vaikučius  susidraugauti su muzikos pasauliu. O jis – be galo turtingas ir spalvingas. Juk muzika gali būti ir tyla, juk muzika – atspindi nuotaiką, charakterį ir jausmus. Muzikos dėka skatinsime visas vaiko raidos sritis: intelektinę, socialinę ir emocinę, motorikos, kalbos vystymosi. Ugdysime vaikučių muzikinį pasaulį, kuriame  vaikai gebės išreikšti save per judesį. Lavinsime klausą, motoriką, susipažinsime su muzikiniais instrumentais bei garsais. Pasigaminsime unikalius muzikos instrumentus ir kartu su mažyliais juos panaudosime.  Atsipalaiduosime ir linksmai su muzikos garsais tobulėsime ir augsime drauge.

EKSPERIMENTŲ BŪRELIS
Skatinsime vaikučius pažinti jiems nežinomus, o gal neįmanomus dalykus, stebėsime ir eksperimentuosime su aplinką supančiais daiktais, vertinsime pokyčius, lauksime kartu rezultatų. Tyrinėjimų bei eksperimentavimo dėka lavinsime regėjimą, lytėjimą, klausą, koordinacija, išmoksime ilgiau išlaikyti dėmesį, ugdysime sumanumą bei kantrybę, lavinsime reakciją,  labiau suvoksime save ir mus supantį pasaulį, koks jis įdomus, nenuspėjamas ir kupinas naujų atradimų.

AUGALŲ PAŽINIMO BŪRELIS
Skatinsime vaikučius pažinti, tyrinėti, auginti, saugoti ir mylėti  įvairius augalus. Susipažinsime su įvairiomis gėlėmis, prieskoninėmis žolelėmis, vaistažolėmis,  daržovėmis, vaismedžiais ir vaiskrūmiais, dekoratyviniais augalais. Būrelio metu mažieji sodininkai  turės galimybę patys prisidėti prie augalų sodinimo, rūpinimosi ir jų priežiūros. Sodinsime sėklas, vertinsime pokyčius ir lauksime įspūdingų rezultatų. Vaikučiai analizuos augalo sandarą, savybes, bei ragaus jų subrandintus vaisius.  Šio būrelio metu lavinsime lytėjimą, ugdysime smalsumą, kantrybę, atsakingumą, bei meilę gamtai. 

DAILĖS BŪRELIS
Skatinsime vaikučius mokytis drąsiai žvelgti į mus supantį pasaulį ir atspindėti jį įvairiomis dailės raiškos priemonėmis. Meninių užsiėmimų dėka „žadinsime“ fantaziją,  mokysimės smalsumo pažįstant vis naujas metodikas. Grupės vaikučiai, susipažins su piešimo, tapybos, tekstilės, keramikos, piešimo ant vandens, lipdymo, spalvotyros pagrindais bei dailės terapijos akcentais. Ugdysime  kūrybiškumą, originalumą, kruopštumą, empatiją, spalvų pažinimą, smulkiąją motoriką, taip pat stiprinsime vaizduotę, pasitikėjimą savimi, mokysimės sutelkti dėmesį. Išbandysime įvairias priemones ir technikas, kas padės vaikučiams suprasti koks pasaulis gali būti įdomus, neatrastas  ir margas. 

FIZINIO AKTYVUMO BŪRELIS
Skatinsime vaikučius, ankstyvajame amžiuje įsitraukti į fizinį aktyvumą, kuris padės sutelkti  dėmesį, palaikyti fizinę ir psichologinę sveikatą. Ugdysime įprotį būti fiziškai aktyviems  jau nuo mažens, nes fizinis aktyvumas yra pasaulio pažinimo būdas.  Kad sudominti vaikučius –  žaisime judriuosius žaidimus, darysime mankštas, leisime aktyviai poilsį, skatinsime aktyvumą. Užsiėmimų metu  sieksime, kad kiekvienas mažylis turėtų galimybę patirti judėjimo džiaugsmą, gebėtų orientuotis erdvėje, pratintis pajusti kūno ir atskirų jo dalių judėjimo kryptį, mokėti derinti rankų ir kojų judesius, įvaldyti pagrindinius judėjimo įgūdžius. Didžiausias tikimasis rezultatas – kiekvieno vaikučio harmonija, šypsena, spindinčios akys, meilė sau bei aplinkai.